Atrakcyjność wizualna i funkcjonalność w witrynach internetowych

Atrakcyjność wizualna i funkcjonalność w witrynach internetowych

Może się wydawać, że nasza firmowa strona www jest idealna. Jest ciekawa graficznie, otwiera się nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również na ekranach telefonów komórkowych, a do tego została wzbogacona o sympatyczne efekty dźwiękowe. Dlaczego więc nie przynosi spodziewanych zysków, a choć notuje kolejne odsłony, te nie przekładają się na zakupy w sieci?

Tworzenie stron internetowych może sprawiać wrażenie dość prostego zadania zwłaszcza, że osoby zainteresowane nim mają dziś dostęp do wielu rozwiązań przyspieszających wspomniany proces. A jednak trudno uniknąć błędów, które amatorom zdarzają się zdecydowanie częściej niż profesjonalistom. Najpoważniejszym ciągle pozostaje stawianie na walory wizualne witryny z pominięciem jej funkcjonalności. W konsekwencji mamy do czynienia ze stroną, która prezentuje się znakomicie, na niewiele się to jednak zdaje, skoro klient nie wie, jak się po niej poruszać i jak znaleźć potrzebne mu rozwiązania. W konsekwencji, zdezorientowany odchodzi nie zrobiwszy planowanych zakupów.

Agencja reklamowa

Szukasz agencji marketingowej, która stworzy dla Ciebie funkcjonalną stronę internetową? Sprawdź ofertę mediaessence.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *